Samsung Silicone Case for Galaxy S34+ in Green
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Green |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$79.37
Samsung Silicone Case for Galaxy S34+ in Green—
$79.37
More Images
Samsung Silicone Case for Galaxy S34+ in Green
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Green |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Green |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















