
Tech21 Evo Wallet Case for Huawei P10 in Black
Case for Huawei P10, Black
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant |
| Card pocket | Yes |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | P10 |
| Brand compatibility | Huawei |
| Product colour | Black |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 12.9 cm (5.1") |
$12.00
Original: $34.30
-65%Tech21 Evo Wallet Case for Huawei P10 in Black—
$34.30
$12.00More Images






Tech21 Evo Wallet Case for Huawei P10 in Black
Case for Huawei P10, Black
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant |
| Card pocket | Yes |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | P10 |
| Brand compatibility | Huawei |
| Product colour | Black |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 12.9 cm (5.1") |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Case for Huawei P10, Black
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant |
| Card pocket | Yes |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | P10 |
| Brand compatibility | Huawei |
| Product colour | Black |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 12.9 cm (5.1") |

















