
Samsung Flipsuit Flip Phone Case for Galaxy Z Flip6 in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Compatibility | Galaxy Z Flip6 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 25 g |
| Depth | 9.8 mm |
| Height | 167.6 mm |
| Width | 74.5 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$41.46
Samsung Flipsuit Flip Phone Case for Galaxy Z Flip6 in Transparent—
$41.46
More Images




Samsung Flipsuit Flip Phone Case for Galaxy Z Flip6 in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Compatibility | Galaxy Z Flip6 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 25 g |
| Depth | 9.8 mm |
| Height | 167.6 mm |
| Width | 74.5 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Compatibility | Galaxy Z Flip6 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 25 g |
| Depth | 9.8 mm |
| Height | 167.6 mm |
| Width | 74.5 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















