
Samsung Clear Case for Galaxy S24+ in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $26.03
-65%$26.03
$9.11More Images



Samsung Clear Case for Galaxy S24+ in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















