
Mobilis PROTECH mobile phone case 15.2 cm (6") Shell case Black
| Features | |
|---|---|
| Drop proof up to | 1.2 m |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant, Shock resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | TC53 - TC58 |
| Brand compatibility | Zebra |
| Product colour | Black |
| Case type | Shell case |
| Maximum screen size | 15.2 cm (6") |
Original: $72.51
-65%$72.51
$25.38Mobilis PROTECH mobile phone case 15.2 cm (6") Shell case Black
| Features | |
|---|---|
| Drop proof up to | 1.2 m |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant, Shock resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | TC53 - TC58 |
| Brand compatibility | Zebra |
| Product colour | Black |
| Case type | Shell case |
| Maximum screen size | 15.2 cm (6") |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Drop proof up to | 1.2 m |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant, Shock resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | TC53 - TC58 |
| Brand compatibility | Zebra |
| Product colour | Black |
| Case type | Shell case |
| Maximum screen size | 15.2 cm (6") |



















