
Urban Armor Gear Metropolis for Microsoft Surface Go in Black / Silver
Metropolis Series Microsoft Surface Go, Blackcobalt
| Features | |
|---|---|
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Surface Go |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Product main colour | Black, Silver |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 25.4 cm (10") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
|---|---|
| Bluetooth | No |
$46.35
Original: $132.42
-65%Urban Armor Gear Metropolis for Microsoft Surface Go in Black / Silver—
$132.42
$46.35More Images







Urban Armor Gear Metropolis for Microsoft Surface Go in Black / Silver
Metropolis Series Microsoft Surface Go, Blackcobalt
| Features | |
|---|---|
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Surface Go |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Product main colour | Black, Silver |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 25.4 cm (10") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
|---|---|
| Bluetooth | No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Metropolis Series Microsoft Surface Go, Blackcobalt
| Features | |
|---|---|
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Surface Go |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Product main colour | Black, Silver |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 25.4 cm (10") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
|---|---|
| Bluetooth | No |






















