
Tech21 Pure Clear for Note 10 Plus / Note 10+ in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Note 10 Plus/Note 10+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $25.74
-65%$25.74
$9.01More Images




Tech21 Pure Clear for Note 10 Plus / Note 10+ in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Note 10 Plus/Note 10+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Note 10 Plus/Note 10+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















