
Tech21 Evo Check for Galaxy S10+ in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S10+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $23.82
-65%$23.82
$8.34More Images





Tech21 Evo Check for Galaxy S10+ in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S10+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S10+ |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















