
Tech21 Pure Clear for Galaxy Note8 in Transparent
Mobile Phone Cases for Samsung Galaxy Note8
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Note8 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$25.74
Tech21 Pure Clear for Galaxy Note8 in Transparent—
$25.74
Tech21 Pure Clear for Galaxy Note8 in Transparent
Mobile Phone Cases for Samsung Galaxy Note8
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Note8 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Mobile Phone Cases for Samsung Galaxy Note8
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Note8 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















