
Tech21 Studio Colour for Galaxy S20 in Blue
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Drop proof, Dust resistant, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S20 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Blue |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.8 cm (6.2") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $17.06
-65%$17.06
$5.97More Images




Tech21 Studio Colour for Galaxy S20 in Blue
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Drop proof, Dust resistant, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S20 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Blue |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.8 cm (6.2") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Drop proof, Dust resistant, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S20 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Blue |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.8 cm (6.2") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















