
SBS TETRPD20CCW mobile device charger Universal White AC Indoor
| Performance | |
|---|---|
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 250 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $71.32
-65%$71.32
$24.96SBS TETRPD20CCW mobile device charger Universal White AC Indoor
| Performance | |
|---|---|
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 250 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 250 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |






















