
SBS Light MagSafe mobile phone case for iPhone 15 Pro Max in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 Pro Max |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Material | Polycarbonate (PC), Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$25.14
Original: $71.84
-65%SBS Light MagSafe mobile phone case for iPhone 15 Pro Max in Transparent—
$71.84
$25.14More Images


SBS Light MagSafe mobile phone case for iPhone 15 Pro Max in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 Pro Max |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Material | Polycarbonate (PC), Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 Pro Max |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Transparent |
| Material | Polycarbonate (PC), Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















