
SBS Instinct MagSafe mobile phone case for iPhone 15 Pro in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 Pro |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Black |
| Material | Microfibre, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$25.14
Original: $71.84
-65%SBS Instinct MagSafe mobile phone case for iPhone 15 Pro in Black—
$71.84
$25.14SBS Instinct MagSafe mobile phone case for iPhone 15 Pro in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 Pro |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Black |
| Material | Microfibre, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Closure type | Not applicable |
| MagSafe compatible | Yes |
| Compatibility | iPhone 15 Pro |
| Brand compatibility | Apple |
| Product colour | Black |
| Material | Microfibre, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |



















