
SBS TEEARTYCMIX65G headphones/headset Wireless In-ear Calls/Music USB Type-C Grey
| Performance | |
|---|---|
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Grey |
| Headset type | Binaural |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Wearing style | In-ear |
| Product type | Headset |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB connector | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wireless |
| Headphones | |
|---|---|
| Ear coupling | Intraaural |
| Microphone | |
|---|---|
| Microphone type | Built-in |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 35 g |
| Package height | 180 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package width | 70 mm |
Original: $59.79
-65%$59.79
$20.93SBS TEEARTYCMIX65G headphones/headset Wireless In-ear Calls/Music USB Type-C Grey
| Performance | |
|---|---|
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Grey |
| Headset type | Binaural |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Wearing style | In-ear |
| Product type | Headset |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB connector | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wireless |
| Headphones | |
|---|---|
| Ear coupling | Intraaural |
| Microphone | |
|---|---|
| Microphone type | Built-in |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 35 g |
| Package height | 180 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package width | 70 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Grey |
| Headset type | Binaural |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Wearing style | In-ear |
| Product type | Headset |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB connector | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wireless |
| Headphones | |
|---|---|
| Ear coupling | Intraaural |
| Microphone | |
|---|---|
| Microphone type | Built-in |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 35 g |
| Package height | 180 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package width | 70 mm |




















