
Samsung Smart View Wallet Case for Galaxy S24 in Light Green
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 Ultra |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Light Green |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $87.34
-65%$87.34
$30.57Samsung Smart View Wallet Case for Galaxy S24 in Light Green
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 Ultra |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Light Green |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 Ultra |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Light Green |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















