
Samsung Smart View Wallet Case for Galaxy S24 Ultra in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 Ultra |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$31.59
Original: $90.26
-65%Samsung Smart View Wallet Case for Galaxy S24 Ultra in Black—
$90.26
$31.59Samsung Smart View Wallet Case for Galaxy S24 Ultra in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 Ultra |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S24 Ultra |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17.3 cm (6.8") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















