
Samsung EP-TA800NBEGEU mobile device charger Universal Black AC Fast charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery | Yes |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 25 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 50 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Original: $43.64
-65%$43.64
$15.27Samsung EP-TA800NBEGEU mobile device charger Universal Black AC Fast charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery | Yes |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 25 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 50 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery | Yes |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 25 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 50 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |






















