
Samsung EP-T2510 Universal Black USB Fast charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Galaxy S10 5G, A80, A70 |
| Programmable power supply (PPS) | Yes |
| Sockets quantity | 1 |
| Fast charging technology | Super Fast Charging |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | USB |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 25 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 51.6 g |
| Height | 22 mm |
| Depth | 66.9 mm |
| Width | 38 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $57.40
-65%$57.40
$20.09Samsung EP-T2510 Universal Black USB Fast charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Galaxy S10 5G, A80, A70 |
| Programmable power supply (PPS) | Yes |
| Sockets quantity | 1 |
| Fast charging technology | Super Fast Charging |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | USB |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 25 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 51.6 g |
| Height | 22 mm |
| Depth | 66.9 mm |
| Width | 38 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Galaxy S10 5G, A80, A70 |
| Programmable power supply (PPS) | Yes |
| Sockets quantity | 1 |
| Fast charging technology | Super Fast Charging |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | USB |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 25 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 51.6 g |
| Height | 22 mm |
| Depth | 66.9 mm |
| Width | 38 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |






















