
Samsung EP-T1510XWEGEU mobile device charger Universal White AC Fast charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Minimum output voltage | 5 V |
| Maximum output voltage | 9 V |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 38.5 g |
| Height | 22.5 mm |
| Depth | 55 mm |
| Width | 37 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Original: $41.45
-65%$41.45
$14.51Samsung EP-T1510XWEGEU mobile device charger Universal White AC Fast charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Minimum output voltage | 5 V |
| Maximum output voltage | 9 V |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 38.5 g |
| Height | 22.5 mm |
| Depth | 55 mm |
| Width | 37 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Minimum output voltage | 5 V |
| Maximum output voltage | 9 V |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 38.5 g |
| Height | 22.5 mm |
| Depth | 55 mm |
| Width | 37 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |






















