
Samsung Slim Strap Cover for Galaxy A33 (5G) in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | A33 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 37.8 g |
| Depth | 11.3 mm |
| Height | 163.8 mm |
| Width | 78.1 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
$21.51
Original: $61.47
-65%Samsung Slim Strap Cover for Galaxy A33 (5G) in Transparent—
$61.47
$21.51More Images






Samsung Slim Strap Cover for Galaxy A33 (5G) in Transparent
| Features | |
|---|---|
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | A33 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 37.8 g |
| Depth | 11.3 mm |
| Height | 163.8 mm |
| Width | 78.1 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | A33 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.3 cm (6.4") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 37.8 g |
| Depth | 11.3 mm |
| Height | 163.8 mm |
| Width | 78.1 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |




















