
Samsung Eco Leather Case for Galaxy Z Fold5 in Black
| Features | |
|---|---|
| Closure type | Not applicable |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Z Fold5 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Faux leather |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 19.3 cm (7.6") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $110.15
-65%$110.15
$38.55More Images







Samsung Eco Leather Case for Galaxy Z Fold5 in Black
| Features | |
|---|---|
| Closure type | Not applicable |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Z Fold5 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Faux leather |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 19.3 cm (7.6") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Closure type | Not applicable |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Z Fold5 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Faux leather |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 19.3 cm (7.6") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















