
Samsung Silicone Case With Ring for Galaxy Z Flip5 in Lavender
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Z Flip5 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Lavender |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 32 g |
| Depth | 10 mm |
| Height | 169.4 mm |
| Width | 76.1 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Ring included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$41.86
Samsung Silicone Case With Ring for Galaxy Z Flip5 in Lavender—
$41.86
More Images


Samsung Silicone Case With Ring for Galaxy Z Flip5 in Lavender
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Z Flip5 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Lavender |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 32 g |
| Depth | 10 mm |
| Height | 169.4 mm |
| Width | 76.1 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Ring included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy Z Flip5 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Lavender |
| Material | Silicone |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 32 g |
| Depth | 10 mm |
| Height | 169.4 mm |
| Width | 76.1 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Ring included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















