
Samsung Card Slot Case for Galaxy A15 (5G) in Navy
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Number of card pockets | 1 |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A15 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black, Blue |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.5 cm (6.5") |
Original: $21.61
-65%$21.61
$7.56More Images









Samsung Card Slot Case for Galaxy A15 (5G) in Navy
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Number of card pockets | 1 |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A15 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black, Blue |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.5 cm (6.5") |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Scratch resistant |
| Number of card pockets | 1 |
| Card pocket | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy A15 5G |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black, Blue |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 16.5 cm (6.5") |




















