
Razer USB-C 130W GaN Charger in White
| Performance | |
|---|---|
| Sockets quantity | 3 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Headphones, Headset, Mobile phone, Netbook, Laptop, Power bank, Smartphone, Smartwatch, Tablet, Telephone |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 130 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 35 g |
| Height | 76 mm |
| Depth | 62 mm |
| Width | 32 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Original: $164.72
-65%$164.72
$57.65More Images





Razer USB-C 130W GaN Charger in White
| Performance | |
|---|---|
| Sockets quantity | 3 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Headphones, Headset, Mobile phone, Netbook, Laptop, Power bank, Smartphone, Smartwatch, Tablet, Telephone |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 130 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 35 g |
| Height | 76 mm |
| Depth | 62 mm |
| Width | 32 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Sockets quantity | 3 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Headphones, Headset, Mobile phone, Netbook, Laptop, Power bank, Smartphone, Smartwatch, Tablet, Telephone |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 130 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 35 g |
| Height | 76 mm |
| Depth | 62 mm |
| Width | 32 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |






















