
Razer Leviathan V2 X Wired Soundbar in Black
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Wall mountable | No |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Bluetooth | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Soundbar weight | 845 g |
| Weight | 1.28 kg |
| Height | 75 mm |
| Depth | 40 mm |
| Width | 71 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.77 kg |
| Package height | 94 mm |
| Package depth | 437 mm |
| Package width | 164 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 8518400090 |
More Images







Razer Leviathan V2 X Wired Soundbar in Black
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Wall mountable | No |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Bluetooth | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Soundbar weight | 845 g |
| Weight | 1.28 kg |
| Height | 75 mm |
| Depth | 40 mm |
| Width | 71 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.77 kg |
| Package height | 94 mm |
| Package depth | 437 mm |
| Package width | 164 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 8518400090 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Wall mountable | No |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Bluetooth | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Soundbar weight | 845 g |
| Weight | 1.28 kg |
| Height | 75 mm |
| Depth | 40 mm |
| Width | 71 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.77 kg |
| Package height | 94 mm |
| Package depth | 437 mm |
| Package width | 164 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 8518400090 |






















