
Razer Kishi V2 - USB Gamepad for Android / PC / iOS
| Input device | |
|---|---|
| Programmable buttons | Yes |
| Gaming platforms supported | Android, PC, iOS |
| Device type | Gamepad |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Device interface | USB |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Power source | Cable |
| Software | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 123 g |
| Height | 33.9 mm |
| Depth | 92.2 mm |
| Width | 180.7 mm |
Original: $127.53
-65%$127.53
$44.64More Images





Razer Kishi V2 - USB Gamepad for Android / PC / iOS
| Input device | |
|---|---|
| Programmable buttons | Yes |
| Gaming platforms supported | Android, PC, iOS |
| Device type | Gamepad |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Device interface | USB |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Power source | Cable |
| Software | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 123 g |
| Height | 33.9 mm |
| Depth | 92.2 mm |
| Width | 180.7 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input device | |
|---|---|
| Programmable buttons | Yes |
| Gaming platforms supported | Android, PC, iOS |
| Device type | Gamepad |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Device interface | USB |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Power source | Cable |
| Software | |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 123 g |
| Height | 33.9 mm |
| Depth | 92.2 mm |
| Width | 180.7 mm |






















