
Lenovo Folio Tablet Case for Lenovo Tab M8 in Black
TAB M8 Folio Case, Black
| Features | |
|---|---|
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | TAB M8 |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product main colour | Black |
| Material | Polyurethane |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 20.3 cm (8") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 350 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$10.79
Lenovo Folio Tablet Case for Lenovo Tab M8 in Black—
$10.79
More Images




Lenovo Folio Tablet Case for Lenovo Tab M8 in Black
TAB M8 Folio Case, Black
| Features | |
|---|---|
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | TAB M8 |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product main colour | Black |
| Material | Polyurethane |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 20.3 cm (8") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 350 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
TAB M8 Folio Case, Black
| Features | |
|---|---|
| Stand mode | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | TAB M8 |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product main colour | Black |
| Material | Polyurethane |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 20.3 cm (8") |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 350 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |






















