Lenovo 900GB SAS 2.5" 2.5"
900GB, 10000 rpm, 2.5", 12 GB/s
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
$143.18
Original: $409.08
-65%Lenovo 900GB SAS 2.5" 2.5"—
$409.08
$143.18Lenovo 900GB SAS 2.5" 2.5"
900GB, 10000 rpm, 2.5", 12 GB/s
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
900GB, 10000 rpm, 2.5", 12 GB/s
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















