Lenovo 1.2TB 10K 2.5" 2.5" SAS
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Original: $567.28
-65%$567.28
$198.55Lenovo 1.2TB 10K 2.5" 2.5" SAS
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















