
Tech21 Pure Clear for Galaxy S10 in Transparent
Cases for Samsung Galaxy S10, 6.1″
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Card pocket | No |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S10 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$25.74
Tech21 Pure Clear for Galaxy S10 in Transparent—
$25.74
More Images





Tech21 Pure Clear for Galaxy S10 in Transparent
Cases for Samsung Galaxy S10, 6.1″
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Card pocket | No |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S10 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Cases for Samsung Galaxy S10, 6.1″
| Features | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Card pocket | No |
| Desktop stand | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Compatibility | Galaxy S10 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Transparent |
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















