
IBM 600GB 2.5" 10K SAS 2.5"
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | IBM System x |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 60 °C |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
Original: $174.62
-65%$174.62
$61.12IBM 600GB 2.5" 10K SAS 2.5"
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | IBM System x |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 60 °C |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | IBM System x |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 60 °C |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
















