IBM 49Y3729 internal hard drive 3.5" 600 GB
| Features | |
|---|---|
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Hot-Plug support | Yes |
| FireWire 400 | No |
| FireWire 800 | No |
| USB powered | No |
| Fibre Channel | No |
| Product colour | Silver |
| Ethernet LAN | No |
Original: $374.59
-65%$374.59
$131.11IBM 49Y3729 internal hard drive 3.5" 600 GB
| Features | |
|---|---|
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Hot-Plug support | Yes |
| FireWire 400 | No |
| FireWire 800 | No |
| USB powered | No |
| Fibre Channel | No |
| Product colour | Silver |
| Ethernet LAN | No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Hot-Plug support | Yes |
| FireWire 400 | No |
| FireWire 800 | No |
| USB powered | No |
| Fibre Channel | No |
| Product colour | Silver |
| Ethernet LAN | No |
















