
IBM 49Y2003 internal hard drive 2.5" 600 GB SAS
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| FireWire 400 | No |
| FireWire 800 | No |
| USB powered | No |
| Fibre Channel | No |
| Product colour | Black |
| Ethernet LAN | No |
Original: $169.38
-65%$169.38
$59.28IBM 49Y2003 internal hard drive 2.5" 600 GB SAS
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| FireWire 400 | No |
| FireWire 800 | No |
| USB powered | No |
| Fibre Channel | No |
| Product colour | Black |
| Ethernet LAN | No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| FireWire 400 | No |
| FireWire 800 | No |
| USB powered | No |
| Fibre Channel | No |
| Product colour | Black |
| Ethernet LAN | No |
















