IBM 42D0708 2.5" 500 GB SAS
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Original: $214.59
-65%$214.59
$75.11IBM 42D0708 2.5" 500 GB SAS
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- High quality
- Long life
- Easy installation
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















