
HPE P21676-001 memory module 64 GB 1 x 64 GB DDR4 3200 MHz ECC
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| CAS latency | 22 |
| ECC | Yes |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | Server |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Internal memory | 64 GB |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
HPE P21676-001 memory module 64 GB 1 x 64 GB DDR4 3200 MHz ECC
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| CAS latency | 22 |
| ECC | Yes |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | Server |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Internal memory | 64 GB |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Memory voltage | 1.2 V |
| CAS latency | 22 |
| ECC | Yes |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | Server |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Internal memory | 64 GB |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |











