HPE 652625-001 internal hard drive 2.5" 146 GB SAS
146GB, 15000 rpm, 2.5", SAS, 6Gbps
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
$125.69
Original: $359.10
-65%HPE 652625-001 internal hard drive 2.5" 146 GB SAS—
$359.10
$125.69HPE 652625-001 internal hard drive 2.5" 146 GB SAS
146GB, 15000 rpm, 2.5", SAS, 6Gbps
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
146GB, 15000 rpm, 2.5", SAS, 6Gbps
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















