Honeywell PS-12-1250W-G mobile device charger PDA Black DC Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Solaris 7820 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | DC |
| Charger compatibility | PDA |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 1.25 A |
| Input voltage | 12 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $58.69
-65%$58.69
$20.54Honeywell PS-12-1250W-G mobile device charger PDA Black DC Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Solaris 7820 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | DC |
| Charger compatibility | PDA |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 1.25 A |
| Input voltage | 12 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Solaris 7820 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | DC |
| Charger compatibility | PDA |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 1.25 A |
| Input voltage | 12 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |






















