Honeywell Home Base Mobile computer Black AC Indoor
KIT, Home Base f / EDA61K, w / Power Supply, w/o Power Cord
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| AC adapter included | Yes |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
$75.80
Original: $216.56
-65%Honeywell Home Base Mobile computer Black AC Indoor—
$216.56
$75.80Honeywell Home Base Mobile computer Black AC Indoor
KIT, Home Base f / EDA61K, w / Power Supply, w/o Power Cord
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| AC adapter included | Yes |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
KIT, Home Base f / EDA61K, w / Power Supply, w/o Power Cord
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Honeywell EDA61K |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| AC adapter included | Yes |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |






















