
HPE 797523-001 internal hard drive 3.5" 2 TB Serial ATA III
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD size | 3.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Original: $400.39
-65%$400.39
$140.14HPE 797523-001 internal hard drive 3.5" 2 TB Serial ATA III
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD size | 3.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD size | 3.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















