
HPE 785414-001 internal hard drive 2.5" 900 GB SAS
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Original: $362.62
-65%$362.62
$126.92HPE 785414-001 internal hard drive 2.5" 900 GB SAS
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















