
HPE 697631-001 internal hard drive 2.5" 1.2 TB SAS
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
Original: $371.23
-65%$371.23
$129.93HPE 697631-001 internal hard drive 2.5" 1.2 TB SAS
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.2 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
















