Fujitsu 32GB DDR3-1866 memory module 1 x 8 GB 1866 MHz ECC
| Features | |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| ECC | Yes |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Original: $194.78
-65%$194.78
$68.17Fujitsu 32GB DDR3-1866 memory module 1 x 8 GB 1866 MHz ECC
| Features | |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| ECC | Yes |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| ECC | Yes |
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |











