
Fairphone F5ULTR-1ZW-WW1 - Front camera module for Fairphone 5
Take your photos and videos to the next level with the truly cinematic 50MP ultra-wide camera.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, Silver |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Front camera module |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 0.8 g |
| Depth | 7.08 mm |
| Height | 21.1 mm |
| Width | 13 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $62.04
-65%$62.04
$21.71More Images

Fairphone F5ULTR-1ZW-WW1 - Front camera module for Fairphone 5
Take your photos and videos to the next level with the truly cinematic 50MP ultra-wide camera.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, Silver |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Front camera module |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 0.8 g |
| Depth | 7.08 mm |
| Height | 21.1 mm |
| Width | 13 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Take your photos and videos to the next level with the truly cinematic 50MP ultra-wide camera.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black, Silver |
| Compatibility | Fairphone 5 |
| Brand compatibility | Fairphone |
| Product type | Front camera module |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 0.8 g |
| Depth | 7.08 mm |
| Height | 21.1 mm |
| Width | 13 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |













