
eSTUFF INFINITE WALES mobile phone case for Galaxy A33 in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant |
| Compatibility | Samsung Galaxy A33 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Polyurethane (PU) |
| Case type | Wallet case |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 140 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 150 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
$54.84
eSTUFF INFINITE WALES mobile phone case for Galaxy A33 in Black—
$54.84
More Images


eSTUFF INFINITE WALES mobile phone case for Galaxy A33 in Black
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant |
| Compatibility | Samsung Galaxy A33 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Polyurethane (PU) |
| Case type | Wallet case |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 140 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 150 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Protection features | Bump resistant |
| Compatibility | Samsung Galaxy A33 |
| Brand compatibility | Samsung |
| Product colour | Black |
| Material | Polyurethane (PU) |
| Case type | Wallet case |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 140 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 150 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




















