
DELL 400-AJRC - 15K RPM SAS 2.5" HDD - 600 GB
Increase the storage capacity of your system with the 600GB Hard Drive from Dell. Offering a rotational speed of 15000 RPM, this drive provides fast disk access.
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Original: $197.33
-65%$197.33
$69.07DELL 400-AJRC - 15K RPM SAS 2.5" HDD - 600 GB
Increase the storage capacity of your system with the 600GB Hard Drive from Dell. Offering a rotational speed of 15000 RPM, this drive provides fast disk access.
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Increase the storage capacity of your system with the 600GB Hard Drive from Dell. Offering a rotational speed of 15000 RPM, this drive provides fast disk access.
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















