
Anker PowerWave Pad Smartphone Black AC Wireless charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, X, Xs, Xr, Xs Max, 8, 8 PlusSamsung Galaxy S10, S9, S8, Note 10, Note 9 |
| Wireless charging | Yes |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 10 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 415 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 130 mm |
Original: $40.20
-65%$40.20
$14.07Anker PowerWave Pad Smartphone Black AC Wireless charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, X, Xs, Xr, Xs Max, 8, 8 PlusSamsung Galaxy S10, S9, S8, Note 10, Note 9 |
| Wireless charging | Yes |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 10 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 415 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 130 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, X, Xs, Xr, Xs Max, 8, 8 PlusSamsung Galaxy S10, S9, S8, Note 10, Note 9 |
| Wireless charging | Yes |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 10 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 415 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 130 mm |






















