
Anker A2021L11 mobile device charger Universal Black AC Indoor
| Performance | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 4.8 A |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Maximum output voltage | 24 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Original: $126.27
-65%$126.27
$44.19Anker A2021L11 mobile device charger Universal Black AC Indoor
| Performance | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 4.8 A |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Maximum output voltage | 24 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| AC adapter output current | 4.8 A |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Maximum output voltage | 24 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |






















