
DELL 740Y7 - 10K RPM 2.5" internal hard drive - 300 GB
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Type | Hybrid-HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Original: $351.76
-65%$351.76
$123.12DELL 740Y7 - 10K RPM 2.5" internal hard drive - 300 GB
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Type | Hybrid-HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Type | Hybrid-HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
















